Praha a Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

android ikona

ForCraneApp

Poptat službu menu

menu Služby

Servis regálů

Mimo precizních oprav regálů a regálových konstruckí kontrolujeme i stav podlahy.

Servis regálů

Ve skladech bývá často velmi intenzivní provoz převážně vysokozdvižných vozíků s různou kvalitou obsluhy. Při neopatrném zacházení a ovládání dochází ke střetu s konstrukcemi regálů a z toho plynoucí deformace, které mohou ohrozit další osoby. Při selhání nosné konstrukce může dojít k dominovému efektu a ke zřícení celého regálu včetně uskladněných výrobků.

Velkou část závad odhalíme při ročních inspekcích regálových sestav dle ČSN EN 15635. Nejčastěji se jedná právě o poškození části konstrukce vlivem nárazu (např. poškození sloupku a nosníku, vychýlení sloupků z vertikály, vychýlení patky a připojení nosníků ke sloupkům, trhliny svaru a další). Výjimkou však není ani nevyhovující stav podlahy. Provozovatel je povinen stav skladu neustále sledovat a při jakémkoliv zhoršení stavu provést nápravu. Naše společnost provádí opravy většiny regálových sestav všech velkých výrobců (Schaffer, Jungheinrich, Mecalux, Denios a spousta dalších) a dodávky náhradních dílů včetně montáže.

  • Nejčastěji opravujeme regály po střetu s vysokozdvižným vozíkem
  • Servis regálů provádíme společně s revizí regálu, kdy odhalíme většinu závad
  • Kontrolujeme i stav podlahy, na které je regál umístěn
  • Provádíme opravy většiny regálových sestav od známých výrobců
  • Dodáváme náhradní díly a provádíme i montáž regálů
Servis regálů

I taková konstrukce jako jsou regály může zdravotně ohrozit pracovníky.

obálka

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku na Váš konkrétní požadavek. Nebojíme se nestandardních akcí a výzev. Naše práce nás baví a takovéto akce bereme jako prověření našich odborných schopností. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé oboustranně výhodné vztahy. Naši zaměstnanci jsou zvyklí řešit veškeré Vaše požadavky co nejrychleji a nejefektivněji.

Jan Hlavatý

Jednatel společnosti a revizní technik

+420 777 000 317
hlavaty@forcrane.cz

Naše reference