Praha a Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

android ikona

ForCraneApp

Poptat službu menu

menu Služby

Gravírování

Gravírování informací do kovu je nejlepší označení pro velká průmyslová zařízení.

Gravírování štítků

Překonali jsme stereotyp obyčejných označovacích štítků a vymysleli jsme efektivnější způsob značení, který vydrží veškeré podmínky. Naše štítky vyrábíme z ocelových odolných plátů, které jsou přiměřeně velké, a pomocí laseru do nich gravírujeme žádoucí informace. Gravírování spočívá ve velmi přesném odpaření vrstvy materiálu laserovým paprskem. Jedná se o rychlou, efektivní a nejlepší metodu pro označování zařízení, která se vyskytují v průmyslových podmínkách. Hluboké vypálení jednotlivých znaků a písmen zajistí, že štítek pro označení vydrží jak na stavbách, tak v halách.

V současné době vlastníme tři gravírovací stanice s přesnými lasery a vlastním softwarem, z čehož jedna gravírovací stanice je mobilní. Tu využíváme při zákazníkově požadavku pro gravírování přímo na místě nebo v případech, kdy není možné zařízení převézt přímo k nám. Pravidelně gravírujeme do oceli, plastu i dřeva. Díky přesnosti laserového paprsku a našim zkušenostem jsme schopni uspokojit jak technické podmínky, tak i ty estetické. Výhodou gravírování je hlavně trvalost informace, přesnost a odolnost proti jakýmkoliv podmínkám a bezkontaktní použití. Do ocelových štítků gravírujeme také QR kódy, které používáme v naši mobilní a webovou aplikaci ForCraneApp pro evidenci zařízení.

  • Gravírování je efektivní metoda značení technických zařízení
  • Značení do oceli vydrží tvrdé podmínky v terénu i v halách
  • Vlastníme tři gravírovací stanice s vlastním softwarem
  • Vlastníme také mobilní gravírovací stanici pro gravírování přímo u Vás
  • Pro vlastní využití používáme gravírování pro QR kódy, které využíváme v naší aplikaci
Ukázka gravárování

Odolný materiál a hluboce vygravírované informace jsou tou nejlepší cestou pro uchování dat v terénu v jakýchkoliv podmínkách.

obálka

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku na Váš konkrétní požadavek. Nebojíme se nestandardních akcí a výzev. Naše práce nás baví a takovéto akce bereme jako prověření našich odborných schopností. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé oboustranně výhodné vztahy. Naši zaměstnanci jsou zvyklí řešit veškeré Vaše požadavky co nejrychleji a nejefektivněji.

Jan Hlavatý

Jednatel společnosti a revizní technik

+420 777 000 317
hlavaty@forcrane.cz

Naše reference