Praha a Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

android ikona

ForCraneApp

Poptat službu menu

menu Služby

Elektrorevize

Poškozená elektrika na zařízení je jedna z nejčastějších a nejzávažnějších závad.

Elektrorevize

Jelikož nejsme revizní společnost, která vyrostla pouze na papírech, naši revizní technici jsou zároveň i dlouholetí pracovníci přímo v provozech. Díky tomu umí rozeznat závažné závady od maličkostí. Často se jim podaří problém odstranit rovnou na místě a uživateli nehrozí žádná nebezpečí ani odstavení zařízení.
Samozřejmostí je provádění elektro revizí na všech typech zařízení, ať už se jedná o jakákoliv zdvihadla, mostové jeřáby, kladkostroje, nebo přímo výrobní stroje jako soustruhy, frézy, vrtačky, řezačky a podobné.

Dále provádíme elektro revize hromosvodů, slaboproudých zařízení, rozvaděčů a dalších. Součástí elektrorevizí je vypracování protokolů o určení vnějších vlivů a školení různých úrovní vyhlášky č. 50/1978Sb. Mezi nejčastější závady patří poškozené izolace kabelů, nedostatečné uzemnění, nesprávně označené vodiče, chybějící proudové chrániče, nesprávné umístění zásuvek a hlavních vypínačů, poškozené kabelové vlečky nebo kabelové trasy. Všechny tyto závady umíme odstranit.

  • V rámci kontrol a zkoušek zdvihacího zařízení provádíme i elektrorevize
  • V našem týmu máme experty na elektriku včetně elektro revizních techniků i elektrikářů
  • Kromě elektrorevizí jeřábů provádíme i elektrorevize dalších zařízení a strojů
  • Problémy s elektrikou řešíme vždy na místě rychle a efektivně
  • Po každé elektrorevizi vystavujeme protokoly s dalšími doporučeními
Elektrorevize zařízení

Elektrika jde ruku v ruce se zdvihacími zařízeními. A my jdeme ruku v ruce s nimi!

obálka

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku na Váš konkrétní požadavek. Nebojíme se nestandardních akcí a výzev. Naše práce nás baví a takovéto akce bereme jako prověření našich odborných schopností. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé oboustranně výhodné vztahy. Naši zaměstnanci jsou zvyklí řešit veškeré Vaše požadavky co nejrychleji a nejefektivněji.

Jan Hlavatý

Jednatel společnosti a revizní technik

+420 777 000 317
hlavaty@forcrane.cz

Naše reference