Praha a Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

android ikona

ForCraneApp

Poptat službu menu

menu Služby

Společnost ForCrane

Jsme specialisté na jeřáby a zdvihací zařízení. Kromě školení pracovníků a provádění revizí provádíme také servis, údržbu i výměnu náhradních dílů.

Z naší historie

Společnost ForCrane s.r.o. vznikla dne 16.4.2018 na základě dlouholetých zkušeností v jeřábové dopravě a IT oboru, kdy převážně z revizního hlediska jsme stále dokola několik let psali do revizních zpráv ty samé závady, které nikdo neodstraňoval. Také jsme neustále popisovali a archivovali stovky stran papíru. S jeřáby různých značek a stáří se potkáváme více jak 10 let u různých zaměstnavatelů, a tak pro nás není problém okamžitě diagnostikovat závadu a navrhnout další opatření včetně její realizace a dodání náhradních dílů. Velký důraz zároveň klademe na legislativní požadavky. Novinkou pro nás bylo dodání a instalace prvního dálkového ovládání k mostovému jeřábu a z kraje roku 2019 instalace frekvenčních měničů.

Mezi náš další milník v oblasti zdvihacích zařízení patří naše vlastní aplikace pro evidenci vázacích prostředků, která je postavena zcela nově na čtení QR kódů, které jsou vygravírovány laserem nejčastěji na kovový plíšek, který odolá veškerým nežádoucím vlivům. Toto řešení je jedinečné a přináší neskutečnou časovou úsporu při provádění těchto revizí a prohlídek vázacích prostředků. Aplikaci neustále zdokonalujeme dle požadavků přímo z terénu a rozšiřujeme ji o další praktické moduly.

Vývoj jakýchkoliv aplikací, včetně hardwarových řešení, pro nás není cizí a naopak hledáme další výzvy a možnosti, jak využít nové technologie. Jedním z těchto řešení je náš vlastní vývoj simulátorů obsluh zdvihacích zařízení. Dalším řešením, které má sledovat dle ČSN ISO 9927-1 naplnění projektově omezujících podmínek založeným na IOT, se zabývá naše partnerská společnost Jeřáby Jaroš.

Naše zkušenosti z konkrétních provozů, jeřábů, zdvihacích zařízení a vázání, řešení situací s TIČR, OIP nebo soudními znalci využíváme dále při školení zaměstnanců dotčených jeřábovou dopravou, ať již se jedná o vazače, jeřábníky, obsluhovatele plošin, obsluhovatele VZV nebo práci ve výškách. Spolupracujeme s několika odborníky v oblasti PO a BOZP a není problém zajistit jakékoliv odborné školení. Díky těmto dlouholetým i lektorským zkušenostem jsme schopni připravit odborné školení, které bude reflektovat Váš konkrétní provoz.

Naše oprávnění a certifikáty

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti zdvihacích zařízení

Společnost ForCrane s.r.o. má díky svým zaměstnancům dlouholeté zkušenosti v oblasti revizí, školení, servisu a výroby. Naše práce nás baví, neusínáme na vavřínech a rádi se dále odborně vzděláváme ať již v legislativních požadavcích nebo ve znalostech k dalším zařízením. Pokud se Vám již zdá Váš problém neřešitelný, zkuste oslovit naše odborníky.

  • Školení obsluh a dotčených pracovníků PO a BOZP
  • Revize veškerých zařízení
  • Servis, modernizace a výroba zdvihacích zařízení
  • Evidence a značení zařízení
  • Vývoj a programování aplikací
Více informací
plus jeřáb

Fotogalerie z našich akcí

Naše reference