Praha a Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

android ikona

ForCraneApp

Poptat službu menu

menu Služby

Školení obsluhy pracovních plošin

Obsluhovatelé plošin by měli vždy správně zvolit typ plošiny a znát rizika a bezpečnost práce.

Školení obsluh pracovních plošin

Při školení obsluh pracovních plošin jakéhokoliv typu vycházíme z našich zkušeností při montážních pracích v podnicích. Pracovní plošina má vždy návod od výrobce, výstrahy, instrukce a bezpečnostní pravidla, která musí každý pracovník znát. Účastníky školíme tak, aby vždy věděli, kterou konkrétní plošinu mají zvolit pro daný úkon. Probereme možná rizika, která mohou s úkonem souviset, důležitou prohlídku před spuštěním, která může zabránit nepříjemných událostem, a použití ochranných pracovních pomůcek a prostředků.

Každá obsluha pracovní plošiny také musí znát faktory, které mohou ovlivnit stabilitu stroje, nebo jiná nebezpečí, která mohou při práci nastat. Pracovníky školíme i na klasických případech problémů s pracovními plošinami a vysvětlíme jim postup řešení, pokud má pracovní plošina poruchu. Nedílnou součástí školení je seznámení se s bezpečným pojezdem a provozem pracovní plošiny, které zahrnuje i praktické školení v terénu s konkrétní plošinou. Naše společnost nabízí školení pomocí simulátoru obsluhy plošin, který obsahuje většinu běžných typů pracovních plošin.

  • Školíme a zaučujeme vždy na konkrétním typu plošiny
  • Seznámíme pracovníky s platnými dokumenty pracovní plošiny
  • Probereme možná rizika, na která mohou pracovníci narazit
  • Proškolíme i v oblasti ochranných pomůcek a ochranných prostředků
  • Máme k dispozici i simulátor obsluhy plošiny, který může být využit pro simulaci praktické zkoušky
Školení obluhy plošin

Pracovníky školíme tak, aby vždy věděli, kterou konkrétní pracovní plošinu mají zvolit pro daný úkon. S pracovníky probíráme i situace, kdy ze zákona není dovoleno pracovat ve výškách. Důraz klademe také na pochybení o bezpečnosti zařízení.

obálka

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku na Váš konkrétní požadavek. Nebojíme se nestandardních akcí a výzev. Naše práce nás baví a takovéto akce bereme jako prověření našich odborných schopností. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé oboustranně výhodné vztahy. Naši zaměstnanci jsou zvyklí řešit veškeré Vaše požadavky co nejrychleji a nejefektivněji.

Jan Hlavatý

Jednatel společnosti a revizní technik

+420 777 000 317
hlavaty@forcrane.cz

Naše reference