Praha a Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

android ikona

ForCraneApp

Poptat službu menu

menu Služby

Výroba manipulátorů

Vynikáme také ve vlastní výrobě neobvyklých zařízení - manipulátorů na obracení papírových rolí.

Výroba manipulátorů na role papíru

Naše společnost spolupracuje se špičkovými konstruktéry a projektanty a není tedy problém vyrobit v podstatě jakékoliv zařízení přímo na míru. V tomto případě se jedná o manipulátory pro obracení rolí papíru pro firmu Mondi Bags. Přípravky jsou navrhnuty s výměnnou hlavicí pro zavěšení rolí s libovolným průměrem. Manipulátor je samovyvažovací a disponuje několika polohami tak, aby se obsluze s tímto zařízením příjemně a bezpečně pracovalo. Manipulátor má ergonomická držadla, na která je připojeno ovládání jeřábu.

Při dodání všech nově smontovaných zařízení nebo příslušenství ke zdvihání je jednou z nejdůležitějších věcí průvodní dokumentace. Tuto dokumentaci, která zároveň musí vyhovovat národní legislativě, někdy bývá problém získat i od předních světových výrobců. Naše společnost velice dbá na dodání průvodních materiálů k nově zkonstruovaným výrobkům a zákazník od nás obdrží veškeré nutné certifikáty, prohlášení, posudky, zkoušky, manuály k použití a k údržbě, které vyžaduje naše legislativa.

  • Spolupracujeme se špičkovými konstruktéry a projektanty
  • Naše výroba manipulátorů započatala ve firmě Mondi Bags
  • Přípravky obsahují navíc i výměnné hlavice a ergonomická držadla
  • Manipulátory dodáváme i s dokumentací dle platné legislativy
  • K výrobku dodáváme i veškeré certifikáty, prohlášení i manuály k použití
Výroba manipulátorů na role papíru

Nevyhýbáme se ani konstrukcím neobvyklých zařízení jako jsou například manipulátory na obracení rolí.

obálka

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku na Váš konkrétní požadavek. Nebojíme se nestandardních akcí a výzev. Naše práce nás baví a takovéto akce bereme jako prověření našich odborných schopností. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé oboustranně výhodné vztahy. Naši zaměstnanci jsou zvyklí řešit veškeré Vaše požadavky co nejrychleji a nejefektivněji.

Jan Hlavatý

Jednatel společnosti a revizní technik

+420 777 000 317
hlavaty@forcrane.cz

Naše reference