Praha a Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

android ikona

ForCraneApp

Poptat službu menu

menu Služby

Značení jeřábů

Viditelné a dobře umístěné informace o jeřábu mohou pomoci nejenom při inspekcích.

Značení jeřábů

Při kontrole jeřábu se jako výchozí data berou informace uvedené na štítku, který je různým způsobem přichycen nebo přivařen k samotné konstrukci. V praxi tyto štítky často dlouho nevydrží, opotřebovávají se a ztrácí čitelnost. Pokud je takovýto štítek nečitelný, znečištěný nebo poškozený, jeho uvedené údaje se mohou považovat za nedostatečné a tím je narušena bezpečnost pro práci s jeřábem. Vymysleli jsme naše vlastní značení pro jeřáby, které spočívá v odolných samolepkách z protiskluzového a voděodolného materiálu, které nalepujeme na viditelná a snadno dostupná místa. Na samolepku tiskneme nejdůležitější informace z hlediska legislativy, a to evidenční číslo, nosnost, a pokud je to z bezpečnostního hlediska potřeba, pak také materiál, ze kterého je jeřáb nebo zdvihací zařízení vyrobeno.

Pro uživatele naší aplikace ForCrane App na jeřáby tiskneme i QR kódy pro snadnější kontrolu stavu. Samolepky mají dlouhou trvanlivost, zpravidla v řádu několika let. Materiál samolepek jsme podrobili zátěžovým testům včetně počasí nebo drsným technickým podmínkám v halách a venkovnímu prostředí na stavbě. Vhodně umístěný samolepící štítek znamená bezpečné označení pro pracovníky, kteří jeřáb využívají při své práci, ale také pro inspektory nebo revizní techniky, kteří mohou provést kontrolu jeřábu, aniž by museli dohledávat informace v dokumentaci.

  • Jeřáby značíme naší odolnou samolepkou, která vydrží jakýkoliv provoz
  • V případě neoznačeného nebo nesprávně označeného jeřábu je riziko neshody s inspektory
  • Viditelné označení zajistí povědomí pracovníků o stroji, se kterým pracují
Značení jeřábů pomocí samolepek

Jak označit jeřáb, aby bylo značení trvanlivé, přístupné a viditelné? Spolehněte se na naší samolepku.

obálka

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku na Váš konkrétní požadavek. Nebojíme se nestandardních akcí a výzev. Naše práce nás baví a takovéto akce bereme jako prověření našich odborných schopností. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé oboustranně výhodné vztahy. Naši zaměstnanci jsou zvyklí řešit veškeré Vaše požadavky co nejrychleji a nejefektivněji.

Jan Hlavatý

Jednatel společnosti a revizní technik

+420 777 000 317
hlavaty@forcrane.cz

Naše reference