Praha a Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

android ikona

ForCraneApp

Poptat službu menu

menu Služby

Aplikace ForCraneApp

S naší evidenční aplikací Vám neujde jediný termín prohlídky nebo zkoušky.

Vlastní aplikace ForCraneApp

Naše aplikace vychází z praxe revizních techniků OZO v PO a BOZP, kteří s ní neustále pracují v terénu a podílí se na jejím dalším rozvoji. Aplikace slouží k běžné evidenci vybavení a monitoringu termínů zkoušek a kontrol pro vázací prostředky, zdvihací zařízení, protipožární dveře a vrata, žebříky, plošiny a schůdky, hasicí přístroje, regály a regálové systémy. Navíc vyniká možností generovat protokoly z konkrétních zkoušek, které Vám automaticky připraví dle platné legislativy. Jejím velmi důležitým prvkem je sběr dat přímo v terénu. Pro sběr dat můžete využít naši odolnou mobilní čtečku s kvalitním senzorem QR kódů, kterou lze ovládat i v rukavicích. Čtečku můžete nahradit svým vlastním mobilním telefonem a přesto využívat veškeré funkce aplikace.

Značení QR kódy je dostatečně čitelné i po poškození a lze je využít v podstatě na jakékoliv zařízení. V kombinaci s naší laserovou gravírovací stanicí lze označit vše na místě u zákazníka. Konkrétní provádění zkoušek nebo ověřování stavu je velice jednoduché. Stačí spustit aplikaci, přiložit čtečku nebo mobilní telefon ke QR kódu a zobrazí se veškeré informace o zařízení včetně možnosti provádění a zapisování zkoušek. Následně lze s daty podrobněji pracovat ve webové části aplikace. Veškerá data se ukládají na vzdálené úložiště přístupné odkudkoliv a v rámci Google Store je dostupná automatická aktualizace nových verzí.

  • Aplikace je založena na praxi revizních techniků v terénů
  • Nahrazuje papírování a sběr dat v terénu
  • Funguje jak v počítači tak i v mobilním zařízení
  • V kombinací s našimi QR kódy a čtečkou lze získat data o konkrétním zařízení ihned
  • Aplikace generuje protokoly daných zkoušek dle platné legislativy
Aplikace ForCraneApp

Použitím čtečky nebo mobilního telefonu a QR kódu jednoduše zjistíte veškeré informace, které potřebujete při prohlídce s naší aplikací ForCraneApp.

obálka

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku na Váš konkrétní požadavek. Nebojíme se nestandardních akcí a výzev. Naše práce nás baví a takovéto akce bereme jako prověření našich odborných schopností. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé oboustranně výhodné vztahy. Naši zaměstnanci jsou zvyklí řešit veškeré Vaše požadavky co nejrychleji a nejefektivněji.

Jan Hlavatý

Jednatel společnosti a revizní technik

+420 777 000 317
hlavaty@forcrane.cz

Naše reference