Praha a Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

android ikona

ForCraneApp

Poptat službu menu

menu Služby

Značení vázacích prostředků

Zahodili jsme štítky od výrobců a používáme vlastní značení díky ocelovým štítkům a gravírování.

Značení vázacích prostředků

Vytvořili jsme nový způsob pro kontrolu, evidenci a revize vázacích prostředků pomocí vysoce odolných nerezových štítků, do kterých gravírujeme QR kódy, čitelná značení evidenčního čísla a nosnosti, vše pomocí laseru. Tyto ocelové štítky jsou nejlepší řešení hlavně pro průmyslové prostředí, které může značení poškozovat. Součástí těchto štítků je lanko, kterým se štítek upne k vázacímu prostředku a tím zabezpečí, aby označení bylo vždy připnuto na místě. Informace, které gravírujeme na štítek, jsou z hlediska legislativy nezbytné pro viditelné označení a rozpoznání vázacího prostředku. Kromě evidenčního čísla a nosnosti gravírujeme i další potřebné informace na přání zákazníka.

U textilních vázacích prostředků, kde lanko se štítkem často překáží, se nám osvědčilo značení pomocí různě velkých kapsiček na suchý zip s průhlednou fólií. Do průhledné fólie vkládáme voděodolný a protiskluzový papír s potřebnými informacemi o daném textilním vázacím prostředku, často včetně QR kódu. Tento speciální papír je odolný vůči podmínkám počasí i zátěži. Kapsičkou obepneme vázací prostředek a suchý zip sešijeme k sobě, aby vydržel co nejdéle. Tento nový model značení máme ozkoušený v praxi i v těch nejtvrdších podmínkách. Úspěšně jsme jej vyzkoušeli ve stavebních firmách, montážních i skladovacích halách. Toto značení je znatelně efektivnější a odolnější než běžné štítky přišité k vázacímu prostředku s označením dodávaným od výrobců.

  • Pro vázací prostředky jsme zvolili ocelové štítky s informacemi dle legislativy
  • Pro upevnění ocelových štítků používáme lanka, kterými prostředek obepneme
  • K textilním vázacím prostředkům jsme zvolili kapsičky na suchý zip s průhlednou fólií
  • Značení vázacích prostředků máme vyzkoušené v nejtvrdších průmyslových podmínkách
  • V kombinaci s aplikací představuje značení i interakci s daty v aplikaci
Značení vázacích prostředků pomocí štítků

Zapomeňte na štítky, které se utrhávají. Přejděte na modernější způsob značení Vašich vázacích prostředků.

obálka

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku na Váš konkrétní požadavek. Nebojíme se nestandardních akcí a výzev. Naše práce nás baví a takovéto akce bereme jako prověření našich odborných schopností. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé oboustranně výhodné vztahy. Naši zaměstnanci jsou zvyklí řešit veškeré Vaše požadavky co nejrychleji a nejefektivněji.

Jan Hlavatý

Jednatel společnosti a revizní technik

+420 777 000 317
hlavaty@forcrane.cz

Naše reference