Praha a Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

android ikona

ForCraneApp

Poptat službu menu

menu Služby

Revize hromosvodů

Správný hromosvod by měl být neporušený, označený a vždy přístupný pro kontroly a revize.

Revize hromosvodů

Hromosvody jsou nedílnou součástí budov a podléhají pravidelným revizím stejně jako kterékoliv jiné vyhrazené zařízení. Základní normové hodnoty jsou uvedené v ČSN EN 62305 a ČSN 33 2000-5-54 ed.3. Bohužel při naší revizní praxi narážíme často na hromosvody, které nejsou přístupné, jsou různě ulámané, přerušené na několika místech, neoznačené a podloží často neodpovídá projektovaným podmínkám. Všechny tyto klasické závady odstraňujeme po dohodě se zákazníkem.

Pro evidenci a hlídání termínů revizí hromosvodů využíváme naší aplikaci ForCraneApp, kterou je i možné zpřístupnit potřebám zákazníka. Naši revizní technici používají nejmodernější přístroje, neustále se vzdělávají a drží kurz se současnou legislativou.

  • Proměření kompletní jímací soustavy a uzemnění
  • Označení dle legislativy
  • Odstranění jakýchkoliv závad
  • Protokol o provedení elektrorevize
Revize hromosvodů

Každá budova má zabudovaný hromosvod pro ochranu před mechanickými a tepelnými účinky blesku. Poškozený hromosvod může přinést možná nebezpečí.

obálka

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku na Váš konkrétní požadavek. Nebojíme se nestandardních akcí a výzev. Naše práce nás baví a takovéto akce bereme jako prověření našich odborných schopností. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé oboustranně výhodné vztahy. Naši zaměstnanci jsou zvyklí řešit veškeré Vaše požadavky co nejrychleji a nejefektivněji.

Jan Hlavatý

Jednatel společnosti a revizní technik

+420 777 000 317
hlavaty@forcrane.cz

Naše reference