Praha a Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

android ikona

ForCraneApp

Poptat službu menu

menu Služby

Revize regálů

Pravidelné kontroly regálových konstrukcí jsou nezbytné pro bezpečnost práce na pracovišti.

Revize regálů

Mezi základní povinnosti uživatele regálu patří provedení pravidelné inspekce konstrukcí příčkových nebo policových regálů, které musí být prováděny po dobu jejich životnosti. I ve velkých mezinárodních společnostech se setkáváme s tím, že není dostatečně vypracován a dodržován provozní řád skladu, který zahrnuje i kontrolu stavu regálů a regálových zařízení. V obzvláště exponovaných skladových zařízeních, ve kterých je velký provoz vysokozdvižných vozíků, často nacházíme závady, které mohou potenciálně ohrozit životy zaměstnanců. Nejčastěji se jedná o ohnuté nosné konstrukce bez označených nosností nebo nabourané stojiny regálů, které se posléze různě torzně kroutí a významně namáhají celou konstrukci. Také samotné provozování regálů bez nutné provozní dokumentace je nelegální.

Společnost ForCrane s.r.o. zajišťuje kompletní péči o tyto skladové systémy. Vypracujeme náhradní dokumentaci, aktualizujeme provozní řád skladu, provedeme zátěžové zkoušky regálů neoznačených nosností a jejich řádnou evidenci, postaráme se o kompletní servis a výměnu poškozených dílů. Veškeré tyto činnosti provádějí speciálně vyškolení a plně kompetentní regáloví technici.

  • Revize regálů musí být prováděny pravidelně po celou dobu životnosti regálů
  • Revize je důležitá zejména v prostorech, kde se vyskytují vysokozdvižné vozíky
  • Spolu s revizí regálů provádíme i jejich označení
  • Kompletně se staráme o regály - včetně servisu i výměny dílů
  • Zvláště pro regály máme speciálně vyškolený a zkušený personál
Revize regálů, schůdků a žebříků

Nestabilní nebo poškozený regál může být rizikový pro zdraví. Pravidelné kontroly těchto zařízení zajistí, že se vždy jedná o bezpečnou konstrukci.

obálka

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku na Váš konkrétní požadavek. Nebojíme se nestandardních akcí a výzev. Naše práce nás baví a takovéto akce bereme jako prověření našich odborných schopností. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé oboustranně výhodné vztahy. Naši zaměstnanci jsou zvyklí řešit veškeré Vaše požadavky co nejrychleji a nejefektivněji.

Jan Hlavatý

Jednatel společnosti a revizní technik

+420 777 000 317
hlavaty@forcrane.cz

Naše reference