Praha a Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

android ikona

ForCraneApp

Poptat službu menu

menu Služby

Výroba portálových jeřábů

Portálové jeřáby vždy konstruujeme na míru zákazníkovi i prostředí, ve kterém bude jeřáb pracovat.

Portálové jeřáby

Rozdíl mezi portálovými jeřáby a jeřáby mostovými je, že portálové jeřáby jezdí koly po zemi, nebo po kolejnici, která je položená na zemi. Na rozdíl od jeřábů mostových, které jezdí po kolejnicích uložených nejčastěji na sloupech konstrukcí.

Velké portálové jeřáby se nejčastěji používají při manipulacích ve venkovních prostorech nebo tam, kde je nutné vyjet z haly s břemenem. Naopak portálové jeřáby s malými nosnostmi se hodně používají v dílenských opravnách, autoservisech osobních i nákladních automobilů, v leteckých dílnách a podobně. Portálové jeřáby konstruujeme a vyrábíme dle konkrétního určení a požadavků zákazníka různých rozchodů, výšek a nosností. Jeřáby osazujeme kladkostroji klasických výrobců, nebo pokud zákazník vyžaduje co nejnižší cenu, osazujeme kladkostroji Nante a Dima Crane.

  • Portálové jeřáby na jeřábových drahách
  • Portálové jeřáby na kolech
  • Portálové jeřáby konstruujeme na míru
  • Jeřáb dodáme s veškerou elektrickou výzbrojí
  • Statické posudky, konstrukční výkresy, výchozí prohlídka OK, ověřovací zkouška, výchozí elektrorevize, manuály, prohlášení o shodě a další
Servis vzduchotechniky a kompresorů

Pro určité manipulace je užitečnější nechat si vyrobit portálový jeřáb než mostový, jelikož se nemusí montovat dráha zavěšená ke konstrukci.

obálka

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku na Váš konkrétní požadavek. Nebojíme se nestandardních akcí a výzev. Naše práce nás baví a takovéto akce bereme jako prověření našich odborných schopností. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé oboustranně výhodné vztahy. Naši zaměstnanci jsou zvyklí řešit veškeré Vaše požadavky co nejrychleji a nejefektivněji.

Jan Hlavatý

Jednatel společnosti a revizní technik

+420 777 000 317
hlavaty@forcrane.cz

Naše reference