Praha a Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

android ikona

ForCraneApp

Poptat službu menu

menu Služby

On-line školení

Absolvování školení nemusí být vždy nutně na místě zákazníka. Zpříjemněte si školení z pohodlí domova on-line. Postačí Vám pouze mobilní telefon, tablet nebo počítač.

On-line školení pracovníků

Při podmínkách, které nedovolují školit zaměstnance přímo na místě jsme si pro Vás připravili on-line školení. On-line školení probíhá přes komunikační službu (např. Skype), kde se školení zaměstnanci připojí, ať už přes počítač nebo přes mobilní telefon, spolu se školitelem, který provádí svůj výklad přes mikrofon a webkameru a zároveň ukazuje účastníkům prezentaci a videa, při které vysvětluje probíranou látku.

Úkolem pracovníků je pouze poslouchat výklad školitele a sledovat prezentaci či videa, pokud potřebují i vizuální kontakt s materiálem školení, a výhodou je, že se mohou nacházet kdekoliv, kde je dostupné připojení k internetu. Po výkladu školitele obdrží účastníci kód, pod kterým se přihlásí do on-line testu, který obsahuje probíranou látku ze školení.

On-line test mohou pracovníci vyplnit přes počítač, tablet nebo přes mobilní telefon, pro které je test optimalizován. Test obsahuje základní informace k vyplnění jako je jméno, příjmení a datum narození pro vystavení Osvědčení a pak samotné testové otázky z výkladu školení. Účastníci mají na výběr ze tří odpovědí, přičemž jedna je správná. Po úspěšném absolvování testu školený získá Osvědčení v oboru, ve kterém byl vyškolen. V případě, že účastník absolvuje test neúspěšně, je mu dovolen další pokus na opravu svých chyb.

  • Můžete se nacházet kdekoliv, kde je internet
  • Výklad můžete poslouchat při jakékoliv činnosti
  • Test vyplníte z jakéhokoliv zařízení
  • Výsledky znáte okamžitě po vyplnění
  • Při neúspěchu můžete své odpovědi opravit
test

Poslouchat výklad, sledovat prezentaci a vyplnit test můžete i přes tablet nebo mobilní zařízení.

obálka

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku na Váš konkrétní požadavek. Nebojíme se nestandardních akcí a výzev. Naše práce nás baví a takovéto akce bereme jako prověření našich odborných schopností. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé oboustranně výhodné vztahy. Naši zaměstnanci jsou zvyklí řešit veškeré Vaše požadavky co nejrychleji a nejefektivněji.

Jan Hlavatý

Jednatel společnosti a revizní technik

+420 777 000 317
hlavaty@forcrane.cz

Naše reference