Praha a Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

android ikona

ForCraneApp

Poptat službu menu

menu Služby

Výroba konzolových jeřábů

Vyrábíme otočné i kloubové jeřáby a osazujeme jej vždy kvalitními kladkostroji.

Konzolové jeřáby

U konzolových jeřábů různých nosností máme několik vlastních typů konstrukcí, ať to jsou již klasické otočné s otočením 0-360° (s možností zarážek dle přání zákazníka) nebo v poslední době velmi oblíbené jeřáby kloubové. Díky nosnému rameni, které je rozdělené kloubem, je možné s jeřábem manipulovat i ve velmi stísněných podmínkách a s větším rozsahem možnosti uložení břemena. Jeřáby se nejčastěji kotví do sloupů konstrukce haly.

Naše jeřáby osazujeme kladkostroji světových značek (Stahl, Liftket, Giga), se kterými úzce spolupracujeme i v oblasti náhradních dílů. Levnější variantu kladkostrojů představují zařízení od společnosti Nante a Dima Crane s kterými máme velmi dobré zkušenosti. Samozřejmostí je smontování a instalace jeřábu přímo u zákazníka, včetně příslušných ověřovacích zkoušek. Naše společnost při montážních pracích dbá na dodržování BOZP a PO. Jednou z nejdůležitějších věcí při instalaci nového jeřábu je kvalitní průvodní dokumentace, kterou naše společnost dodává přesně dle národních legislativních požadavků včetně výchozí prohlídky ocelové konstrukce dle ČSN ISO 73 2604, ověřovací zkoušky a výchozí elektrorevize.

  • Máme vlastní typy konstrukcí - otočné i kloubové
  • Jeřáby osazujeme světovými značkami nebo levnějšími variantami dle přání
  • Jeřáb smontujeme a nainstalujeme přímo na místě
  • Provedeme i příslušné ověřovací zkoušky
  • K jeřábu vždy dodáváme průvodní dokumentaci dle platné legislativy
Výroba jeřábů

S konstrukcí vlastních jeřábů jsme začínali už jako malí v dílně. Nyní dokážeme smontovat ten nejmodernější a nejlepší konzolový jeřáb pro Vaší firmu.

obálka

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku na Váš konkrétní požadavek. Nebojíme se nestandardních akcí a výzev. Naše práce nás baví a takovéto akce bereme jako prověření našich odborných schopností. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé oboustranně výhodné vztahy. Naši zaměstnanci jsou zvyklí řešit veškeré Vaše požadavky co nejrychleji a nejefektivněji.

Jan Hlavatý

Jednatel společnosti a revizní technik

+420 777 000 317
hlavaty@forcrane.cz

Naše reference