Praha a Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

android ikona

ForCraneApp

Poptat službu menu

menu Služby

Výroba jeřábových drah

Jeřábovou dráhu vyrobíme a namontujeme dle představ zákazníka a předáme spolu s dokumentací.

Jeřábové dráhy

Jeřábová dráha je ocelová konstrukce určená pro pojezd jeřábů skládající se zpravidla z nosníkovékonstrukce s kolejnicí, která může být ukotvena přes rektifikační podložky na patkách k tomu určených na železobetonových sloupech budovy, nebo jako volně stojící samostatná konstrukce na vlastních sloupech nebo jako dráha podvěsná. Kompletní dodání jeřábové dráhy od místního šetření k návrhu, výrobě, montáži a předání. Samozřejmostí je pro nás předání průvodní dokumentace k ocelové konstrukci včetně provedení výchozí prohlídky ocelové konstrukce podle ČSN 732604 čl. 6.2.3.

Při navrhování jeřábových drah se kromě prostorových požadavků, využití jeřábu, prostředí a podobně zaměřujeme na bezpečnost práce při provozu a údržbě jeřábové dráhy. To se provádí v závislosti na povaze jeřábové dráhy (velikost, venkovní nebo vnitřní použití, použitý jeřáb, dostupnost jinými prostředky pro práci ve výšce) nejlépe pomocí výstupů, plošin a lávek. Další možností je pak přístup například pomocí pracovních plošin, který musí být obsažen v dokumentaci jeřábu. Jeřábové dráhy navrhujeme a vyrábíme v souladu s legislativou - ČSN 735130, ČSN EN 1090-2+A1, ČSN ISO 12488-1, ČSN 732604 a dalšími platnými předpisy.

  • Ocelová konstrukce určená pro pojezd jeřábů
  • Kromě výroby jeřábové dráhy také dráhu navrhneme, namontujeme a předáme i s dokumentací
  • Dbáme na bezpečnost práce nejen při montáži a jsme schopni zajistit i její údržbu
Servis vzduchotechniky a kompresorů

Při výrobě a montáži jeřábové dráhy si všímáme také prostředí, ve kterém bude jeřáb pracovat, podle kterého navrhneme novou jeřábovou dráhu.

obálka

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku na Váš konkrétní požadavek. Nebojíme se nestandardních akcí a výzev. Naše práce nás baví a takovéto akce bereme jako prověření našich odborných schopností. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé oboustranně výhodné vztahy. Naši zaměstnanci jsou zvyklí řešit veškeré Vaše požadavky co nejrychleji a nejefektivněji.

Jan Hlavatý

Jednatel společnosti a revizní technik

+420 777 000 317
hlavaty@forcrane.cz

Naše reference