Praha a Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj

android ikona

ForCraneApp

Poptat službu menu

menu Služby

Ovládání jeřábu

Nabízíme velkou škálu ovladačů, s různými počty tlačítek a rychlostí, od levných po značkové.

Dálkové a kabelové ovládání jeřábů

Při našich servisních a inspekčních prohlídkách velice často narážíme na poškozené ovladače jeřábů, ať již kabelových nebo dálkových. Na klasické kabelové ovladače (Schneider) máme skladem většinu náhradních dílů včetně terčíků nebo spínacích jednotek, ale občas je nutné vyměnit celý ovladač. V takovém případě využíváme kabelové ovladače zahraničních dodavatelů za co nejlepších obchodních podmínek. Při koupi dálkových ovladačů značek DHC a LCC od naší společnosti získává zákazník přístup k levným náhradním dílům i celým náhradním ovladačům, kde právě tyto díly u světových výrobců vychází často finančně nevýhodně.

Instalace dálkového ovládání je významný zásah do elektro výzbroje jeřábu a rozvaděče a po provedených montážních pracích by se měla ověřit funkčnost příslušnou zkouškou. Kabelové i dálkové ovladače dodáváme ve všech možných konfiguracích 2–10 tlačítek, 1–2 rychlosti, možnosti uzamykatelných stop tlačítek, možnost volby frekvencí a další funkce.

  • Jsme schopni sehnat jakýkoliv ovladač nebo jeho součástky
  • Vyměníme starý ovladač za nový nebo pouze náhradní díly
  • Myslíme na své zákazníky a tak dodáváme finančně výhodné díly
  • Při výměně zasahuje do instalace i náš proškolený personál v oblasti elektriky
  • Na skladě máme veškeré dostupné ovládání jeřábu
Ovládání jeřábu

Kabinám už dávno odzvonilo a tak jsme se zaměřili na jeřábové ovladače. Dvoutlačítkové, osmitlačítkové, dálkové nebo kabelové. Jaké si vyberete Vy?

obálka

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat

Rádi pro Vás vypracujeme nezávaznou nabídku na Váš konkrétní požadavek. Nebojíme se nestandardních akcí a výzev. Naše práce nás baví a takovéto akce bereme jako prověření našich odborných schopností. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé oboustranně výhodné vztahy. Naši zaměstnanci jsou zvyklí řešit veškeré Vaše požadavky co nejrychleji a nejefektivněji.

Jan Hlavatý

Jednatel společnosti a revizní technik

+420 777 000 317
hlavaty@forcrane.cz

Naše reference